Довговічні вхідні двері
в Івано-Франківську

Про Вхідні двері ТМ "Термопласт Плюс"

Наша компанія є офіційним представником виробника Термопласт Плюс. Вхідні двері від Термопласт Плюс є ДУЖЕ ЯКІСНИМИ. Біль того, існує широкий вибір моделей (більше 200 моделей), кольорів, скла і ковок.

Даний виробник виготовляє двері ще з 2008 року! За цей тривалий час виробник налагодив оптимальні умови виробництва тільки якісною продукції. Також такий тривалий час дозволив суттєво розшири лінійку продукції. Є можливість виготовити продукцію будь-якої складності, по нестандартних розмірах. Найкращі дизайнери створювали моделі мдф-накладок. Ми завжди беремо до уваги бажання наших клієнтів.

Окрім того, Ви можете замовити двері з художньою ковкою, фрезеруванням і патиною. Допоможемо Вам створити Ваш ідеальний екстер’єр вашого будинку. Адже це власне перша, що побачать Ваші гості. Тому вони мають бути найкрасивішими.

Для квартирних варіантів пропонуємо Вам чудові варіанти з декоративними вставками – молдінг. У нас є те, що Вам потрібно. Тому замовляйте в Івано-Франківську в нашій компанії! І ви 100% будете задоволені.

вхідні двері івано-франківськ ціна77

Надійні і затишні двері "Sevi Trade"

Haшa пoлітикa yтримaння плaнки «дocтyпнa цінa — xoрoшa якіcть» пoлягaє в тoмy, щo ми знижyємo вaртіcть вирoбництвa вxідниx двeрeй зa рaxyнoк oбcягy прoдaжy.

Севі трейд – це надійні двері ТМ “Міністерство дверей”, які вигoтoвлeні з нaйякіcнішиx мaтeріaлів нa cyчacнoмy oблaднaнні. Вони пройшли перевірку десятками тестів, тож мають високу якість.

Двері Севі Трейд мають  цільнoгнyтий кoрoб, що зaбeзпeчyє нaдміцнішy кoнcтpукцію двeрeй, пopівнюючи з прoфільнoю трyбoю. Цe дaє їм дoдaткoвy міцніcть нa 30% та дoвжe збeрігae гeoмeтpію пpиміщeння. А всередині мають щільне пінне наповнення, тож вам буде не тільки безпечно, але й завжди тепло! І, звичайно, – широкий вибір моделей!

вхідні двері севі трейд11

Сучасні двері від "Тарімус Груп"

Якщо Вас цікавлять унікальні і ультрасучасні вхідні броньовані двері, то пропонуємо Вашій увазі продукцію від ТМ “Тарімус Груп”.

Виробництво знаходиться у місті Вінниця, але ми здійсюємо доставку в Івано-Франківськ у найкоротші терміни. Ось декілька з переваг дверей даного виробника:

  • Всі сегменти металічних дверей від класу економ до класу преміум
  • Найкращі ціни та акції для кожного нашого клієнта
  • Сучасний дизайн від Сучасного дому)
двері в квартиру івано-франківськ 203

Про замки і механізми

Ми хочемо, щоб наша продукція служила багато років Вам безвідмовно. Тому ми не комплектуємо нашу продукцію дешевими та неякісними замками та механізмами. А тільки такими, якими буде легко користуватися, які матимуть високу секретність, не потребуватимуть особливо догляду з роками.

Для економної комплектації ОПТІМА ми встановлюємо замки Tesla, Kale2000 і Бастіон. В середній ціновій комплектації СТАНДАРТ 90 або Престиж будуть замки Kale252. А в ПРЕМІУМ комплектації від ТЕРМОПЛАСТ ПЛЮС будуть італійські замки MATTURA 797. Тринадцять точок закривання та усилена замкова зона!

Комплектації - оптимальні ціни на Ваш варіант

Оптіма

Найпростіший варіант з мдф-накладкою 12мм, утепленням мінватою рама товщиною 1,8мм

Стандарт 90

У даній комплектації рама буде 90мм, дверна стулка 74мм, а зовнішня мдф-накладка 16 мм

Преміум

Дверна коробка 110мм, металічний лист 2мм, а стулка товщиною 85мм, замок Моттура