Дешеві міжкімнатні двері
в Івано-Франківську

Двері ТМ "Термінус"

Елітні двері від компанії ТЕРМІНУС прикрасять Ваш дім та служитимуть багато років. Ми є офіційними представниками дверей Термінус і тому пропонуємо їх за чудовими цінами. Також часто проходять акції.

Основні переваги:

  • На ринку міжкімнатних дверей у Івано-Франківську уже більше 12 років.
  • Виготовляє двері тільки ВИСОКОЇ ЯКОСТІ. Першокласний шпон, який дуже важко пошкодити.
  • Конструкція складається з окремих тафель. Тож при пошкодження одної частини несе за собою її заміну, але не цілої дверки!
  • Шпон тільки цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників!
  • Широка палітра кольорів для дверного полотна, коробки та лиштви.
  • Звукоізоляція, що відповідає нормам ДСТУ.
  • Широкий ціновий діапазон, хоча зазвичай ці двері не можуть бути надзвичайно дешевими, адже є дуже якісними. У нашому магазині дверей завжди проходять акції на двері даного виробника.
  • Швидкий термін виготовлення – менше одного місяця.

Складська програма Термінус - монтаж за кілька днів!

Двері ТМ "Контур"

Міжкімнатні двері – це не лише інструмент створення приватності, а й деталь інтер’єру, що впливає на загальний вигляд оселі. Двері Контур – це стильні, елегантні і практичні двері, що ідеально підходять для будь-якої концепції меблів. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів, які забезпечують довговічність і безпеку в експлуатації.

Компанія пропонує великий вибір міжкімнатних дверей білого кольору, з фарбованими або ПВХ-плівками, з фрезеруванням або без, а також двері прихованого монтажу. До речі, якщо ви шукаєте міжкімнатні двері для невеликих квартир, то можете не сумніватися, що двері Контур будуть ідеальним варіантом для вам.

Низьку ціна двері “Контур” ви завжди зможете знайти у “Сучасному домі”. Подзвоніть уже зараз, щоб дізнатися ціни.

двері контур ціна77

Двері ТМ "StilDoors"

Корфад впроваджує на ринок свої нові міжкімнатні двері StilDoors з європейським покриттям ПВХ. Це дітище було створено, враховуючи потреби та запити ринку, та використовуючи нові технології виробництва. Міжкімнатні двері StilDoors мають клеєний брус хвойних порід деревини та покриття ПВХ, яке є стійким до механічних пошкоджень та вологи. Кожен зразок дверей комплектується телескопічним або традиційним погонажем.

Каталог дверей StilDoors налічує 186 моделей в різних кольорах. Всі двері поділені на 55 колекцій з 3700 варіацій дверних полотен.

Конструкційні особливості дверей StilDoors відповідають всім вимогам ринку, а фабрика StilDoors налічує 25000 кв. м. виробничих приміщень. У нас завжди доступні ціни на міжкімнатні двері.

двері стіл дорс івано-франківськ11