Шукаєте якісні вікна в Надвірній?

Ціни на металоплаcтикові вікна

Шукаєте дешеві пластикові вікна в Надвірній? Вважайте, що ви їх уже знайшли!

Наша компанія уже багато років продає і встановлює якісні і теплі металопластикові двері в Надвірній, Коломиї, Калуші яи будь-якому місці в області.

Пропонуємо Вам вікна Века. Профільна система пластикових вікон VEKA (ВЕКА) виготовляється з екологічно чистого матеріалу, що має сертифікат по системам Укрстандарт, RAL і DIN ISO. Уже десятиліттями фахівцями компанії VEKA розроблялася форма профілю стулки і рами для металопластикових вікон. Їм вдалося досягти в результаті нових технологічних удосконалень ідеального поєднання по надійності і дизайну своїх систем профілю. Тому в Німеччині ПВХ профіль для металопластикових вікон VEKA (ВЕКА) займає лідируючу позицію.

Ціна на стандратне вікно в кухню: від 5999 грн

Подзвоніть нам уже зараз, щоб дізнатися спеціальну ціну для вас!

пластикові вікна надвірна ціна7

Броньовані вхідні двері в Надвірній

По доступних цінах ми продаємо броньовані двері в Надвірній від виробника “Термопласт Плюс”. Широкий вибір моделей, кольорів, надійні замки і механізми, гарантія на якісний виріб і термостійкі мдф-накладки. 

Міжкімнатні двері Термінус в Надвірній

Пропонуємо Вашій увазі якісні міжкмнатні двері в місті Надвірна. Мова йде про двері «TERMINUS». Це не тільки стильний новий елемент інтер’єру, який стане частиною затишку і комфорту, але й якісний продукт. Ось декілька з особливостей таких дверей:

  1. Відмінні функціональні характеристики
  2. Деревина високої якості
  3. Висока звукоізоляція
  4. Міцність і стійкість до різноманітних кліматичних умов

Команда «TERMINUS» – це активні, сильні та впевнені у своїх силах люди.

А у нашій компанії “Сучасний дім” ви можете придбати двері Термінус за доступними цінами. Також у нас майстри із золотими руками, які з радістю встановлять вікна чи двері в Надвірній, Яремчі, Буковелі чи будь-де поблизу. Чекаємо на вас!