Жалюзі й тканинні ролети в Івано-Франківську

Рулонні штори ТМ "РОЛІС"

Звичайні

Пропонуємо Вам чудовий захист від палючого сонця, який ще й стане чудовим і неймовірно красивим елементом декору в інтер’єрі. Тканинні ролети у нашому офісі в Івано-Франківську містять усі наявні кольори та узори. Втім навіть тут Ви можете ознайомитися з головними із них.

Така продукція є легкою у догляді, вони повність захищають приміщення від сонця, а також виготовляються по Ваших індивідуальних розмірах. Ви можете замовити у нас ролету із стилізованими краями чи іншими інноваційними матеріалами. А хочете ролету на пульті? Без питань – у нас є такі!

А також ціни на тканинні ролети у нас дуже доступні. Не втрачайте можливістю купити за доступною ціною зараз – у цей весняний сонячний період.

Декілька варіантів тканин - більше в офісі

Рулонні штори день і ніч РОЛІС

Тканинні ролети день і ніч – це два шари тканини, в якій прозорі смужки чергуються з непрозорими. Коли ми піднімаємо чи опускаємо ролети на пластикових вікнах, то можемо регулювати ступніь затемнення. Тож Ви зможете створити ідеальниц затишок в приміщенні.

Більш того, у нас тільки якісні тканини за доступною ціною. Чекаємо вас у Сучасному домі!

Декілька тканин день і ніч - в офісі усі інші

Тканинні ролети день і ніч 3D

Тканинні ролети “3D Зебра” – це потрійна структура тканин, завдяки якій надзвичайно легко керувати рівнем освітленості у приміщенні. Ви зможете досягти комфортної та рівномірної освітленості. Наші тканинні ролети дуже якісні, адже ми використовуємо тканинки тільки виробництва Південної Кореї, які також відповідають усім нормам екологічної безпеки.

Якщо бажаєте найвищого рівня комфорту, то пропонуємо Вам рулонні штори із автоматичним способом управління.

 

Деякі варіанти ролет ДЕНЬ і НІЧ 3D

Відео про тканині ролети РОЛІС

Жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі – це один з найпоширеніших видів сонцезахисних систем. Такий вид жалюзів являє собою алюмінієві стрічки двох типорозмірів: 16мм і 25мм. В особливий спосіб пофарбовані жалюзі стійкі до впливу сонця і можуть служити Вам багато років.

У нашій компанії більше як 25 видів кольорів з різними системами управління. Чекаємо Вас!

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі не втрачають своєї популярності. Частіше їх використовують в офісних приміщеннях. Проте, також їх можна використовувати і успішно вписати в дизайн квартири чи будинку. Особливо популярний варіант – використовувати ці жалюзі на лоджіях.

Вони дещо схожі на штори, а світло, яке частково проходить через них, стає розсіяним та м’яким.

Вертикальні тканинні жалюзі ми також виготовляємо під індивідуальні розміри. Для вибору є системи 127мм і 89мм. Матеріал не потребує особливогодогляду. А якщо з часом Ви пошкодите одну ламель, то її можна з легкістю замінити. Ціни у нас дуже доступні. Отже, з нетерпінням чекаємо Вас!