міжкімнатні двері івано-франківськ ціна475

Який стандартний розмір міжкімнатних та вхідних дверей?

міжкімнатні двері івано-франківськ01

Який стандартний розмір міжкімнатних і вхідних дверей?

Про головне

Двері- це зручність, комфорт і окраса нашої оселі. Як же хочеться мати не тільки красиві, але й якісні двері, котрі простоять не один рік.

Думати про двері варто не тоді коли обираємо модель чи колір. Про двері варто починати думати коли вирішуємо яку ширину та висоту пройому для дверей робити. То який же стандартний розмір для міжкімнатних дверей?

Зазвичай при будівництві рекомендують залишати для проходу стандартний метраж – два метри вгору і до метра в ширину. При такому розмірі ви максимально усуваєте проблеми при майбутньому монтажі дверей. Але якщо вам захотілось ремонту, дододаткової кімнати з дверима то все ж варто знати стандарні розміри для дверей

Про цифри

Стандартна ширина міжкімнатник дверей 60, 70, 80, 90 см. Стандартна висота- 200 см. Отвір в який вставлятиметься дверка має бути розрахований на розмір дверного полотна, дверної коробки і приблизно 3-4 см- запас.

Наприклад, Вам потрібно вирахувати ширину пройому для дверного полотна шириною 70 см. Для цього додаєм:
70см(ширина полотна)+ 3см(короб ліворуч)+ 3см(короб праворуч)+ 4см(запас)= 80 см(оптимальна ширина отвору для дверки)
Що ж сказати про вхідні двері?

У вхідних дверях ширина коливається від 850 мм до 980 мм. Висота: 2040- 2050 мм.При розрахунку все так само, враховується розмір полотна, коробки і запас.
Сучайсний Дім в місті Івано-Франківськ готовий запропонувати вам велику кількість дверей, як міжкімнатних, так і вхідних. В нашому офісі ви зможете переглянути каталог по міжкімнатних і вхідних дверях, обрати модель дверей та колір. Також пропонуємо вам наших майстрів які допоможуть у замірі та монтажі нових, красивих, надійних дверей, на ваш смак.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *