Що таке енергозберігаючий склопакет

Чим такий склопакет відрізняється від звичайного?

В нашому регіоні загалом та в місті Івано-Франківськ є тенденція зростання цін на електроенергію.
Тому життя змушує задумуватись над економією.
Але слід зауважити, що ми економимо не там, де багато зберігаємо, а там де мало витрачаємо. Для досягнення цієї мети існує енергозберігаючий склопакет з енергозберігаючим склом в дійсно енергоефективному вікні. Чим він відрізняється від звичайного нам склопакета? Як він діє?

Енергозберігаючий склопакет- це склопакет, на поверхню одного або двох стьокол якого нанесено спеціальне покриття тонким шаром, методом магнітного напилення. Залежно від потреб приміщення чи побажання клієнта, в склопакет можна поставити одне чи два таких енергозберігаючих скла.

Який склопакет потрібний вам?

Згідно з кліматичним зонуванням, дійсно енергозберігаючі вікна в Івано-Франківську мали б мати склопакети по 3 скла, два з яких мають це напилення.

Технологія виготовлення такого склопакета є ефективною, оскільки ззовні пропускає тепло у ваш дім, а всередині відбиває, тобто відображає тепло назад, подібно до дзеркала. Таким чином це сприяє тому, що тепло не покидає приміщення, а зберігається у вашому будинку і допомагає вам економити. Якщо коротко, то енергозберігаючий склопакет діє за таким принципом: у будинку тепло взимку і прохолодніше влітку – без зайвих витрат на опалення і кондиціонування. Також перевагою енергозберігаючого склопакета є те, що він допомагає берегти ваше здоров’я від ультрафіолетових променів, та більш, захищає предмети інтер’єру від вигорання.

Купити вікна з енергозберігаючим склом ви можете у Івано-Франківську. Сучасний Дім в місті Івано-Франківськ пропонує вам одно- та двох-камерний енергозберігаючий склопакет. Крім того, у нас ви можете купити якісні вікна на любий смак, колір, камерність, а також вікна зроблені з різних профілів. Також пропонуємо вам майстрів які зроблять швидкий демонтаж і якісний монтаж вікон.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *