правильний монтаж вікон відео55

Монтаж вікон. Як його зробити правильно?

Про головне

Ви живете в місті Івано-Франківськ і мрієте про будинок в якому є якісні, красиві та надійні вікна? Ви роздумуєте, де будуть Ваші вікна, міркуєте який колір обрати, який склопакет поставити і багато чого іншого.

Та, чи при цьому всьому, Ви берете до уваги сам процес встановлення вікон???

вікна перфект івано-франківськ12

Чому монаж такий важливий?

Монтаж вікна не менш важливий, як саме вікно!!! Бо кому потрібне дороге вікно, яке неправильно змонтоване, або через такий монтаж тепер має якийсь інший недолік, що може призвести серйозних проблем, протягів, поганого захисту від холоду чи шуму?

Тому майстрів треба обирати з розумом!!! По рекомендації!!! в нашому не дуже великому місті Івано-Франківськ, завжди можна дізнатися, де були професійні монтажники, які сусіди задоволені монтажем, а які – ні ((

Крім цього, важливо враховувати пору року для встановлення вікна в Вашому затишному будинку. З сучасними новими технологіями, немає якоїсь найкращої пори року для монтажу вікна. Звичайно, приємніше це зробити втеплі місяці, з травня по вересень. Але на сам монтаж пора року, впринципі, не впливає. Є лише один важливий момент – при мінусовій температурі повітря обговоріть з майстрами такий момент – як монтажна піна!!! При мінусі надворі – і піна має бути спеціальною – для робіт при мінусовій температурі!!! Хоча, якщо у Вас справжні майстри, то вони і так Вам це скажуть.

Як проходить монтаж вікон?

Основними етапами в процесі установки вікна є:

  1. Замір майбутніх віконних конструкцій
  2. Демонтаж старих вікон
  3. Підготовка віконних пройомів
  4. Установка нових металопластикових вікон

Сам монтаж може бути “звичайним” або “теплим”
Ми ще про це напишемо окрему статтю.

Головне, при замірі – не пошкодувати часу, а детально обговорити всі моменти майбутнього монтажу з майстром наперед. Це допоможе Вам собі краще все зрозуміти та уявити. І, можливо, Ви матимете ще якісь питання чи побажання.

Допомогти Вам на всіх етапах зможе “Сучасний дімч. Працівник приїде та заміряє вікна у Вашій
квартирі чи будинку, а також дасть поради по виборі металопластикових конструкцій. Після зняття замірів і виборі вікон на ваш смак, “Сучасний Дім” подасть замовлення на виробництво і через деякий час Ваші віконечка будуть у Вас.

вікна перфект івано-франківськ ціна15

Час приймати рішення

Після цього, якщо є потреба, то працівники “Сучасного Дому” зроблять Вам акуратний демонтаж старих вікон. Якщо ж демонтаж не потрібен, то працівники що спеціалізуються на монтажу вікон з радістю приїдуть і покладуть Вам віконечка – тим боком що треба :), щоб в зимку не було холодно і щоб ви не чули сусідів за вікном.

Досвідчені і кваліфіковані майстри – це запорука добре встановлених вікон. Де ж їх знайти? У місті Івано-Франківськ, а точніше у “Сучасному Домі”. Наші майстри приїдуть і зроблять все як то кажуть: «від А до Я».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *