чому потіють металопластикові вікна44

Чому потіють металопластикові вікна?

Про точку роси і вологість

У металопластикових вікон є безліч переваг над звичайними дерев’яними. Втім, не можемо не згадати і про одну особливість, яку слід пам’ятати, а саме про те, що пластикові вікна дуже герметичні. Тому можна зіткнутися з неприємною ситуацією – вікно починає плакати! Звісно, що запотівання металопластикових вікон – це не одна з особливостей вікна, з якою вам уже прийдеться жити завжди. Наша стаття допоможе вам зрозуміти причини такого природного явища і як йому запобігти. Не останню роль в цьому відіграє і правильний вибір вікна у нашій фірмі.

Тож насамперед про фізику! Якщо зсередини приміщення потіє вікно, то це означає, що температура внутрішнього скла склопакета нижче від точки роси. А що таке точка роси? Це температура, яка втримується в повітрі та із ненасиченої стає насиченою. А ось надлишок випадає у вигляді опадів, тобто конденсату. Чим нижча температура повітря у приміщенні, тим менше потрібно “води” у повітрі для утворення насиченої водяної пари, тим нижча тоді точка роси. І тоді досить висока ймовірність випадання його у вигляді конденсату на пластикових вікнах. Якщо по простому, то чи більша вологість у приміщенні або чим нижча температура, тим більша ймовірність, що вікно заплаче… Надіюся поянення доступне))

До речі, ми працюємо не тільки в Івано-Франківську, а також продаємо металопластикові вікна в Коломиї, теж в місті Калуш і Надвірній

запотівання пластикового вікна вологість44
пластикове вікно плаче11

Як зарадити тому, що пластикові вікна потіють зсередини?

Ось декілька порад з описм можливих причин запотівання пластикового вікна:

  1. Перевірте, який у вас склопакет. Якщо звичайний, то у нього низький коефіціент опору теплопровідності. А значить його поверхня швидко охолоне, а вікно може запотіти. Тож наша рекомендація – замінити звичайний склопакет на енергозберігаючий.
  2. Можливо монтаж вікна було виконано не належними чином. Через це внутрішня поверхня скла опиняєтсья в холодній зоні і запотіває. Для визначення цієї причини і для її усунення, насамперед слід викликати спеціаліста для оцінки ситуації.
  3. Широке підвіконня. Саме так! Якщо підвіконники надто широкі, то вони можуть закривати доступ тепла від батареї до скла. Цю проблему можна вирішити або заміною підвіконня на коротше, або врізанням у наявний підвіконник вентиляційних решіток.
Можливо причиною є й щось інше. Але у більшості випадків це щось з описаного вище. Тож, як бачимо, проблему можна усунути. І пам’ятайте: навіть взимку провітрюйте приміщення регулярно, особливо в кухні. А щоб уникнути такого явища перед купівлею вікон, то рекомендуємо придбати продукцію у надійної компанії!

Причини запотівання ззовні

Те, що вікна потіють у когось зсередини – не новина. Але у декого навпаки – вікна плачуть із зовнішньої сторони склопакета. В чому причина?

  • Одна з причин – дренажні отвори засмічені. Мова йде про невеликі отвори в пластику із зовнішньої сторони вікна. Саме вони відповідальні за виведення вологості ззовні.
  • Інша причина – неправильний вибір вікна. Якщо не були враховані всі потрібні фактори для певної кліматичної зони, то вікно може запотіти навіть ззовні.
  • І звісно, неправильний монтаж може бути ще однією причиною. Навіть неякісна монтажна піна або недостатня її кількість може стати причиною такого неприємного явища.

Тож в даному випадку ми чітко бачимо, що запорокую успіху є замовлення правильної продукції в надійного постачальника, а також відповідний монтаж металопалстикових вікон.

Все це чудово описує нашу фірму “Сучасний дім” в Івано-Франківську. Зателефонуйте вже зараз, щоб дізнатися більше і отримати знижку на якісні вікна!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *