вікна івано-франківськ ціна47

Які вікна найтепліші?

З нами тепло

Обираючи металопластикові вікна ми думаємо про декілька їх ключових особливостей:

  • Звукоізоляція
  • Протизламність
  • Гарний вигляд
  • Теплоізоляція

І я впевнена, що Ви погодитися, що саме теплоізоляційні характеристики – чи не найголовніші. Дізнайтеся з нашої статті як зробити вікно максимально теплим.

Склопакет - ось що головне

Хоча багато років реклама нас “штурмує” назвами профільних систем, це явно не найголовніша складова пластикового вікна. Щодо реклами, то все зрозуміло. Кожна компанія намагається якнайкраще представити свій продукт. І у когось він кращий, а у когось гірший.

Все ж таки, якщо мова йде про тепле вікно, то логічним є те, що найбільше це залежить від склопакету. Адже це 70-80% видимої пластикової конструкції!

Тому, якщо ви хочете максимально високі показники енергозбереження, то необхідно зупинити свій вибір на двохкамерному склопакеті (3 скла). Більш того, у такому склопакеті один лист скла (а ще краще два) повинні бути енергозберігаючими. Що мається на увазі? Лист скла матиме спеціальне невидиме покриття іонів певних металів для кращого збереження тепла всередині приміщення. Таке вікно дійсно ТЕПЛЕ!

Чи такий склопакет дорогий?

Зовсім ні! Стандартне вікно в кухню на дві частини із двохкамерним слкопакетом буде дорожчим на 300-400 грн. Але економія тепла буде справді суттєвою! А енергозберігаюче покриття – це взагалі мізерна переплата (+70-130 грн). Тому економити на цьому не варта!

І ще одне. Найкращим варіантом профілю для теплого вікна буде 5-ти чи 6-ти камерна система ПВХ. Наприклад, чудовим варіантом буде вікно KBE Perfect від нашої компанії.

Мультифункціональний склопакет

Це унікальний склопакет, який не тільки збереже тепло в квартирі чи будинку взимку, а також оберігатиме вас від тепла влітку, як не дивно це звучить)

Саме так! Даний сонцезахисний склопакет влітку пропускатиме сонячне проміння, але буде перешкодою для проникнення всередину будь-якого шкідливо випромінювання, а також теплого. Тож кімната не буде нагріватися так, як у випадку звичайного склопакету.

А як щодо світла від сонця? Ми вам допоможемо! У нас є чудові тканинні ролети для вашого вікна. Широкий вибір. Звертайтеся!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *