тканинні ролети івано-франківськ55

Тканинні ролети. Чому саме вони потрібні?

Про головне

Сьогодні проходячись вулицями міста Івано-Франківськ, можна побачити як рідшають на будинках і у квартирах штори та тюлі. Але чому? – Тому що їх витісняють тканинні ролети. Чим же вони кращі?

тканинні ролети івано-франківськ7

Як вибрати тканинні ролети?

Тканинні ролети сучасними, а головне – практичними. В чому саме:

  1. Великий вибір кольору. Тканинні ролети, по суті, виготовляють із тканини, і тому, як тканини, вони можуть бути різних кольорів, мають різну структуру та багату гамму кольорів. Також тканина може різну товщину та щільність.
  2. Тканинну ролету не важко змонтувати. Встановити ролету зможете, навіть, Ви самі. Тим більше, що порад і відео зараз є предостатньо. В нашому офісі в місті Івано-Франківськ або ж по Вайберу – ми можемо Вам скинути спеціальне відео, як правильно зробити монтаж тканинних ролет.
  3. За тканинними ролетами легко доглядати. Все що потрібно – це часто провітрювати приміщення. Свіжість повітря не тільки корисне для здоров’я, це також запобігатиме опаду порохів на ролети. Щоб ролети були ідеально чистими можна використовувати порохотяг із спеціальною насадкою. Але найбільшим плюсом є те, що прямо на виробництві ці тканини обробляють спеціальними антистатиками, щоб в майбутньому порох на них не осідав, а відштовхувався. Саме тому їх і не потрібно буде прати!!! Ура! І хто знає, скільки часу Ви маєте ними користуватися, щоб Вам прийшлося використовувати для них порохотяг!
  4. Тканинні ролети є різних видів, і з різною світлопроникністю. Від тонших до товстих плетених тканин. Для людей, що люблять повну темноту, навіть при яскравому світлі сонця, пропонуємо різні тканини, які прорезинені з одного боку. Вони і гарно виглядають і щільно прикриють віконечко!

Тобто самі тканини бувають прозоріші або щільніші. А також цілі конструкції ролетів існують двох типів: відкритого та закритого.

Ролети відкритого типу

Фіксують на кожну стулку окремо, або ж на стіну, таким чином перекриваючи всі склопакети разом. Такі ролети ідеально підійдуть для панорамних вікон і створять ефект краси, затишку і цілісності для таких вікон.
Ролети закритого типу – монтують тільки окремо на кожну стулку. Також тканина фіксується направляючими з кожного боку і завдяки цьому вона не має жодного шансу провиснути чи затерти десь свлї краї. Так створюється враження цілої, єдиної конструкції. Механізм і вал в таких ролетах захищений спеціальним коробом. Короб, при потребі, також можна обтягнути тканиною.

тканинні ролети івано-франківськ фото

"День і Ніч" - які це ролети?

Якщо Вам цікаво, яку ролету обирають, то зараз в місті Івано-Франківську більшої популярності набуває ролета «День-ніч», або як ще її називають «Зебра». Ці тканинні ролети чудово доповнюють інтер’єр кімнат, також є дуже практичними, оскільки порохи на них майже не осідають – завдяки спеціальному покриттю.

Ролети «День-ніч», звичайні тканинні ролети, систему відкритого чи закритого типу Ви можете замовити в місті Івано-Франківськ, а саме у нас – “Сучасному Дім”. У нас є неймовірно великий вибір якісних тканинних ролет, а також великий вибір фірм, з якими ми співпрацюємо, щоб підібрати Вам якісні, красиві, тканинні ролети, що стануть окрасою та захистом від сонечка та дбайливих сусідів у Вашому домі. У нас Ви також можете замовити надійне встановлення таких ролет. Є майстри, що з радістю поміряють та змонтують ролети на ваші віконечка.

тканинні ролети день і ніч

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *